Bogusław Hruby Tryptyk GLORIA VICTIS - "Arena" - III Nagroda
|
Bogusław Hruby Tryptyk GLORIA VICTIS - "Polegli Giganci" - III Nagroda
|
Bogusław Hruby Tryptyk GLORIA VICTIS - "Gladiator" - III Nagroda
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Wspomnień Czar" - "Żegnając w złocie tonący zimowy dzień"
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Wspomnień Czar" - "U progu wiosny, w zadumie i szczęściu z możliwości w góry powrotu""
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Wspomnień Czar" - "Bo w górach odnajduję siły, wolę walki i szczęście"
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Czas niczym woda, przez górskie potoki toczona, pomimo jego przemijania, zawsze od nowa pięknem natury zachwyca" - "Potok Barbara"- I Nagroda
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Czas niczym woda, przez górskie potoki toczona, pomimo jego przemijania, zawsze od nowa pięknem natury zachwyca" - "Potok Wapieniczanka" - I Nagroda
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Czas niczym woda, przez górskie potoki toczona, pomimo jego przemijania, zawsze od nowa pięknem natury zachwyca" - "Potok Leśna" - I Nagroda
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Myślą wracając do Beskidzkich szczytów" - "Beskidzkie wspomnienia - zima"
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Myślą wracając do Beskidzkich szczytów" - "Beskidzkie wspomnienia - wiosna"
|
Sebastian Nikiel - Tryptyk "Myślą wracając do Beskidzkich szczytów" - "Beskidzkie wspomnienia - jesień"
|
Krzysztof Wojtasiński "Wspomnienie beskidzkiej jesieni"
|
Krzysztof Wojtasiński "Bukowe straszydło na Równicy" - Wyróżnienie
|
Krzysztof Wojtasiński "Paź na Smerekowcu"
|
Ewa Szczerska "Szepty" - Wyróżnienie
|
Barbara Karmas "Jesienne mgły"
|
Barbara Karmas "Między zachodem a wschodem księżyca"
|
Barbara Karmas "Samotna w przestrzeni"
|
Łukasz Ślusarczyk "Góra to za mało"
|
Łukasz Ślusarczyk "Symbioza"
|
Łukasz Ślusarczyk "Wczoraj"
|
Franciszek Ślusarczyk "Spotkanie"
|
Franciszek Ślusarczyk "W górę"
|
Maciej Gajda "Jak w niebie"
|
Maciej Gajda "Królowa jest tylko jedna"...
|
Maciej Gajda "Leskowiec zimą"
|
Wojciech Sadlik "Na weselnym dziedzińcu"
|
Wojciech Sadlik "Frezje"
|
Wojciech Sadlik "Tajemniczy ogród"
|
Jerzy Pająk "Brzezina" - Wyróżnienie
|
Jerzy Pająk "Matka Boska Jarzębinowa"
|
Jerzy Pająk "Wiosna"
|
Mirosław Frączek "Malowane mgłą"
|
Mirosław Frączek "Trzydzieści lat później"
|
Mirosław Frączek "Zima w odwrocie"
|
Maciej Pycia "Mgliste wspomnienia"
|
Maciej Pycia "Przyszłość minęła przeszłość" - II Nagroda
|
Maciej Pycia "Zamknięty w pamięci"
|
Kamila Bożek "Babia Góra zimą"
|
Kamila Bożek "Czantoria"
|
Kamila Bożek "Beskidy jesienią" - III Nagroda (kat. do lat 16)
|
Paulina Wiciejowska "Klimczok"
|
Zofia Potoczna "Przyroda na Hali Lipowskiej"
|
Zofia Potoczna "W drodze na Boraczą"
|
Dawid Młynarczyk "Na Tatry ze Skrzycznego"
|
Jakub Łubkowski "Kraina Marzeń"
|
Dawid Młynarczyk "Beskidy"
|
Dawid Młynarczyk "Z Rysianki na Romankę"
|
Natalia Młynarczyk "Babia Góra"
|
Natalia Młynarczyk "Widok na Tatry z Pilska" - II Nagroda (kat. do lat 16)
|
Kamila Hansel "Zimowa droga I" - Wyróżnienie (kat. do lat 16)
|
Kamila Hansel "Zimowa droga II"
|
Kamila Hansel "Zza"
|
Maja Mościcka "Odbicie Natury" - I Nagroda (kat. do lat 16)
|
Maria Kalinowska "Skarb Beskidów"
|
Kacper Podgórski "Szklany szlak"
|
Kacper Podgórski "U źródeł Jesionki"
|
Emilia Hudecka "Na mglistym szlaku" - Wyróżnienie (kat. do lat 16)
|
Emilia Hudecka "Zagajnika szum..."
|
Oskar Rzeszowski "Lipnik"
|
Kamil Stąsiek "Pierzynka"
|
Kamil Stąsiek "Przebudzenie"
|
Kamil Stąsiek "Lodowy Posąg"
|
Emilia Hudecka "Rowerowa Malinowska"
|
Filip Sitarz "Zima w Beskidach" - Wyróżnienie (kat. do lat 16)
|
Szymon Gondek "Śniegowe zaspy" - Wyróżnienie (kat. do lat 16)
|