Podziękowania

Dodane przez (jurek) dnia 29-09-2014
Aktualności >>

Bielsko-Biała 24.09.2014r.

 

Szanowna Pani
mgr Krystyna Kusak


W imieniu Zarządu Beskidzkiego Koła Przewodników Turystycznych PTTK im. Stefana Czerneleckiego w Bielsku-Białej składam serdeczne podziękowania za umożliwienie zwiedzania obiektu Pałacu Czeczów w Kozach.

Pragnę podkreślić, że zwiedzany obiekt, pozyskana w tym czasie wiedza i nade wszystko elokwencja i ogromny profesjonalizm naszych Przewodników Pana Bartłomieja Jurzaka oraz Pana Miłosza Zelka zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Jeden z uczestników wycieczki, po zakończonym zwiedzaniu stwierdził - "mieliśmy szczęście trafić na pasjonatów". Trudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem.

To miłe, kiedy spotyka się prawdziwych pasjonatów. Ludzi, którym nieobca jest historia zarówno kraju ojczystego jak i tych naszych małych Ojczyzn. Ludzi potrafiących dostrzegać wartości oraz piękno i na dodatek potrafiących dzielić się swoją wiedzą           z innymi w tak interesujący sposób.

Pragnę podkreślić, że słowa te płyną także z "ust przewodnickich", stąd też nabierają one szczególnej wagi. Dziękujemy!

Jestem przekonany, że spotkanie to przyniesie wymierne korzyści dla obu stron. W końcu przecież wszyscy czynimy starania, by jakąś cząstkę naszej wspólnej przeszłości ocalić od zapomnienia.                                                                 

Z turystycznym pozdrowieniem

   Jerzy Jurczak  - Prezes Koła

 

Ostania zmiana: 29-09-2014 o 09:37

[wróć]