Razem dla platana - akcja społeczna.

Dodane przez (jurek) dnia 25-01-2013
Aktualności >>

Potęga piękna
Liści lawina
Arystokrata gatunku!
Trwanie i zmienność
Ambasador czasu
Nasz strażnik źródła kultury

 

Razem dla platana - akcja społeczna.

Skoro mamy wygrać to czas wziąć się do roboty!
Kolejnym etapem jest głosowanie ( www.treeoftheyear.org). A głosować możemy już od jutra, t.j. od 1 do 28 lutego.

Głosy możemy oddawać osobiście oraz rzecz jasna prosić o to naszych bliskich i znajomych. Tych kilka tygodni to będzie „długa droga”. Jedna osoba może głosować tylko raz używając swojego adresu e-mail; z jednego adresu IP może być wysłany jeden głos na godzinę. Przez ostatni tydzień (od 21 do 28 lutego) wyniki głosowania nie będą publikowane.

Proszę wszystkich Was, a za Waszym pośrednictwem Waszych bliskich i znajomych o wspieranie tej inicjatywy.  Jeżeli możecie rozsyłajcie gdzie się da link z informacją o głosowaniu, zarówno do osób indywidualnych jak i struktur zorganizowanych. Ale też pamiętajmy, by nie przekroczyć granic dobrego smaku. Nie bądźmy nachalni. Zwyciężymy taktem, rozsądkiem i "godnościom osobistom". :)

Na stronie http://tmhiz.kozy.pl/ zamieszczono krótki list (prośbę), który wyjaśnia dlaczego trwają starania o wypromowanie platana. Dołączono również wersję angielską i niemiecką (tłumaczenie na język rosyjski pojawi się za kilka dni). Rozsyłajcie je do swoich znajomych na całym świecie!

Razem dla Platana! - Zwyciężymy!

Jurek Jurczak /Ambasador/ :)

       

Ostania zmiana: 31-01-2013 o 19:37

[wróć]